•  EN 
  •  فـا
  • وستادژ نگاهی نو به دنیای تاسیسات

کفشور های مستطیلی و خطی وستادژ از دو متریال ABS و استیل ضد زنگ برای رویه و زه ساخته شده اند که دارای یک رویه دوکاره میباشد که قابلیت جایگزینی با سرامیک را داشته و میتوان از نمای استیل پشت آن نیز استفاده کرد. این کفشور ها علاوه بر داشتن نمای شیک و مدرن دارای طراحی منحصر به فرد و خلاقانه ای است. این کفشور ها دارای خاصیت آنتی باکتریال بوده و همچنین مقاومت بسیار بالایی را در برابر مواد شوینده شیمیایی و قلیایی دارند.

طراحی این کفشور ها به نحی انجام شده ایت که از عبور ضایعات و آشغال جلوگیری کرده و دارای قابلیت پاکسازی بسیار آسان و بدون دردسر میباشد. همچنین این کفشور ها دارای یک سیفون اختصاصی میباشند. این به این معناست که از عبور حشرات و بوی نامطبوع به محیط جلوگیری میکند.

کفشور خطی وستادژ با داشتن عرض تنها 5 سانتی متر باریک ترین کفشور تولید شده میباشد و با داشتن شیب 2 درحه به عبور راحت تر آب کمک میکند. کفش.ر نقطه ای نیز با طراحی جالی خطوط منتقل کنند آب باعث میشود تا مو و یا پلاستیک در هنگام عبور به دور محفظه ها گیر کند و نتواند وارد زه کفشور شود. در بخش زهی این کفشور ها نیز سیستم مطمئنی طراحی شده است تا زباله ها در کنار دریچه اصلی جمع شوند و فقط آب بتواند راه خود را به داخل چاه پیدا کند و پاکسازی راحت تری برای شما فراهم شود.