•  EN 
  •  فـا
  • وستادژ نگاهی نو به دنیای تاسیسات

یکی دیگر از محصولات ارائه شده توسط شرکت وستادژ اسلایدر تأسیساتی میباشد. اسلایدر تأسیساتی برای انتقال و جابه جایی اقلام متفاوت در یک مسیر خطی مورد استفاده قرار میگیرد. انواع مختلف اسلایدر برای این امر وجود دارند که از جمله آنها میتوان به: اسلایدر یک طرفه، اسلایدر دوبل به همراه لوازم جانب همچون: کلیپ روی تیر و کلیپ روی تیر راد اشاره کرد.

این اسلایدر ها در سه طراحی سبک، متوسط و سنگین تولید شده اند که همانطور که از نامشان پیداست برای انتقال اقلام با وزن های متفاوت استفاده میشوند. اسلایدر های دوبل برای حرکت در دو جهت به کار میروند که برای جابه جایی اقلام به چند مقصد با سرعت بالا مورد استفاده قرار میگرد.

دو لوازم جانبی کلیپ رو تیر و کلیپ روی تیر راد برای بالا و پایین آوردن اسلایدر استفاده میشود که کلیپ روی تیر با استفاده از یک پیچ U شکل استفاده میشود و از کلیپ روی تیر راد برای لولا های DN65 به بالا مورد استفاده قرار میگیرد. اسلایدر های تأسیساتی شرکت وستادژ با استفاده از استیل ضد زنگ ساخته شده اند و دارای قابلیت ضد ضربه میباشند. این خاصیت به شما این اطمینان را میدهد تا بدون هیچگونه نگرانی و با خیالی آسوده تا مدت ها از اسلایدر های تأسیساتی ما استفاده کنید.